| Marchio: | Wolvesteam |
| Numero di modello: | WT808JK100-6 |
| MOQ: | 1 |
| prezzo: | USD1.0 |
| Tempi di consegna: | 20-15 giorni |
| Termini di pagamento: | 50% di anticipo, 50% prima della spedizione. |
| Application Area | Prison, Gas Stations, Guard, Armed Forces, Law Enforcement |
|---|---|
| Size | 450x380x350mm |
| Color | Camouflage |
| Image Sensor | 2 Million Pixels |
| Block Frequency | WiFi 2.4G, 5.8G, GPS, 0.1~6GHz |
| Jamming Range | Up To 2500m |
| Waterproof Grade | IP65 |
| Frequency Control | Each Band Controlled By Independent RF On/Off Switches |
| Delivery Time Schedule | 3 weeks from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
|---|---|
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping / 100% advance, PayPal, Western Union |
| Terms of Delivery | FOB Hong Kong / USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free software updates provided for 36 months |
| Extended Warranty | After 4th year: 5% of total for each additional year |